Monday, June 5, 2023
Kişisel Blog


Themeforest Ağustos Ayı Ücretsiz Ürünleri

Alt Başlıklar1 ThemeForest Ayın Ücretsiz Ürünleri1.0.1 1.Jenga Classic Game 3d model Normal Ücreti : 19$ Toplam Satılan: 1 Ücretsiz İndirmek…Pocket

ThemeForest Ayın Ücretsiz Ürünleri

Merhaba arkadaşlar ağustos ayında yine themeforestin ücretsiz ürünlerini sizlere sunmak için buradayız themeforestin ağustos ayı ücretsiz ürünlerinde  yine bir birinden güzel şeyler var ama şöyle temmuz ayı ile karşılaştırırsak themeforest ağustos ayında arada dağlar kadar fark var diye bilirim ama yinede beleşin allahı var diyerek ürünleri indirelim.
Şimdi themeforestin ağustos ayı ücretsiz ürünlerinde neler var jenga classic 3d isimli ürünü var jenga oyunun 3d resimleri mevcut açıkcası ne işe yaradığını anlamadım 🙂 bir diğer ürün ise resume/coverletter bu ürünün fiyatı 4$  65 defa satın alınmış ve çoğu kullanıcıdan 5 yıldız almış bir ürün professionel CV hazirlamak için güzel bir üründür 3.ürün ise artık  yine güzel bir beauty bu ürün her ay 3. sırada yerini alıyor. future beauty isimli ürün 19$ 64 defa satılmış ama ama alıcılardan malesefki hiç geri dönüş alamamış 0 yıldız 4.ürünümüz ise çok güzel  bir intro buda beauty gibi 4. sıranın kadrolusu intro her ay ddüzenli olarak 4. sırada yerini alıyor 4.ürünümüz flying slides opener isimli ürün çok hoş bir intro açıkcası işinize yarıyacağını düşündüğüm bir ürün ve 5.ürün ağustos ayı ürünlerinden en çok sevdiğim ürün bir oyun html5 ile yazılmış mobil destekli oyunun adı ninja run 17$  49 defa satılmış ve kullanıcılarından tam puan almış tam 5 yıldız 6. ve son ürünümüz genelde bu sırada script veya wordpress teması yayınlanırdı ama bu defa bir ecommerce tasarımı yayınlanmış pizza sipariş scriptinin PSD tasarımı yayınlanmış ürünün fiyatı 12$ ve 123 kişi satın almış bu üründe kullanıcılarından tam not almış  tam 5 yıldız. ağustos ayı beklentimin altında kaldı açıkcası şimdiden eylül ayının ücretsiz ürünlerini merakla beklemeye başladım umarım işinize yarar ürünler vardır iyi günlerde kullanın.

Ürün sayfasına girdikten sonra “Download it for free!” butonuna tıklayıp, kayıt olmanız veya giriş yapmanız yeterlidir. Üyeliksiz kesinlikle indiremezsiniz bunuda dip not olarak düşelim.

Beni Takipde Kalın 🙂

1.Jenga Classic Game 3d model
Normal Ücreti : 19$
Toplam Satılan: 1
jenga classic game 3d
Ücretsiz İndirmek İçin Tıklayın.

 

2.Resume/Coverletter
Star full Star full Star full Star full Star full
Normal Ücreti : 4 $
Toplam Satılan: 65
Resume Coverletter
Ücretsiz İndirmek İçin Tıklayın.

 

3.Future Beauty
Normal Ücreti : 19$
Toplam Satılan: 0
3 1
Ücretsiz İndirmek İçin Tıklayın.

 

4.Flying Slides Opener
Star full Star full Star full Star full Star full
Normal Ücreti : 22$
Toplam Satılan: 178
flying slides opener
Ücretsiz İndirmek İçin Tıklayın.

 

5.Ninja Run – HTML5 Mobile Game (Capx)
Star full Star full Star full Star full Star full
Normal Ücreti : 17$
Toplam Satılan:49

ninja run html5 mobile game
Ücretsiz İndirmek İçin Tıklayın.

 

6.Pizzaro – Food Online Ordering eCommerce PSD
5
Normal Ücreti : 12$
Toplam Satılan:123
Screenshot 5
Ücretsiz İndirmek İçin Tıklayın.

 

İyi Günlerde Kullanın.

Yorumlar


Bir cevap yazın


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Covid-19 Pandemi sürecinde Kentin için, kendin için, sevdiklerin için

Maske, Mesafe ve Temizlik Kurallarına Uyalım.