Deprecated: Unparenthesized `a ? b : c ? d : e` is deprecated. Use either `(a ? b : c) ? d : e` or `a ? b : (c ? d : e)` in /home/mygentr/public_html/wp-content/plugins/wp-social-bookmarking-light/vendor/twig/twig/lib/Twig/Node.php on line 42

Deprecated: Unparenthesized `a ? b : c ? d : e` is deprecated. Use either `(a ? b : c) ? d : e` or `a ? b : (c ? d : e)` in /home/mygentr/public_html/wp-content/plugins/wp-social-bookmarking-light/vendor/twig/twig/lib/Twig/Node.php on line 198
Sunday, September 24, 2023
Kişisel Blog


Hadi Nedir Nasıl Oynanır ?

Hadi Türkiye’nin mobil uygulama üzerindeki ilk canlı, sunuculu ve gerçek para ödüllü bilgi yarışması Hadi ilk olarak appstore’da yerini aldıktan…

Yazar Mehmet Yağmurlu , Kategori Teknoloji , Tarih 1 Aralık 2018 Etiketler: , , , , ,


Pocket

Hadi
Türkiye’nin mobil uygulama üzerindeki ilk canlı, sunuculu ve gerçek para ödüllü bilgi yarışması Hadi ilk olarak appstore’da yerini aldıktan sonra çok geçmeden playstore’da da en çok indirilenler arasına girdi ve gün geçtikçe popülerliğini katlayarak hızla alanında zirveye ulaşıyor. Alanında zirvede olmasının en önemli nedeni canlı yayınlanmakta ve yarışma sonucunda ödül olarak gerçek para vermekte.

Yarışmanın sunuculuklarını ünlü oyuncular Müge BOZ ve Merve TOY yapmakta.

Yarışma günde 2 defa 12.30 ve 20.30 da yapılıyor. Yarışma genel olarak 12 sorudan oluşuyor çarşamba günleri 15 sorudan oluşuyor. Yarışma esnasında sorular canlı olarak sunucular tarafından yarışmacılara soruluyor. Yarışmacılar yarışma esnasında canlı olarak yazışarak sohbet edebiliyor. Yarışmanın her sorusu 10 saniye ve 3 şıktan oluşuyor. Bütün sorulara doğru cevap veren yarışmacılar büyük ödülün sahibi olabiliyor. Her oyunda yalnızca 1 defa joker kullanmanıza izin veriliyor.

hadi

Hadi Nasıl Oynanır?

Yarışmaya ilk giren kişi daha önceden bu oyuna katılıp oynayan arkadaşının gönderdiği kodu girince bir tane joker kazanma hakkına sahip oluyor. Ancak bu özellik tek sefer için geçerli olmakta. Bunun haricinde joker kazanmak istiyorsanız bunun 3 yolu bulunmakta. Birincisi İnstagramda bulunan Hadi Bilgi Yarışması’nın hesabını takip edip buradan yapılan çekiliş sonucu joker kazanabiliyorsunuz. İkinci yolu haftada bir defa kazanabildiğiniz. Turkcell’in sunmuş olduğu Bip uygulamasına girip Hadi Bilgi Yarışması için verilen kodu tekrar Hadi’ye girdiğinizde joker kazanabiliyorsunuz. Üçüncü yol ise Hadi uygulamasını arkadaşlarınızla paylaşarak yine joker elde etme hakkına sahip olabiliyorsunuz.

Final sorularında joker kullanmanıza izin verilmiyor. Yarışmalardan kazandığınız ödül toplam en az 20 TL’ye ulaştığında hesabınıza aktarabilirsiniz. Yarışmayı kazanmanız ve ödülün sahibi olmanız için verilen bütün sorulara doğru cevap vermek zorundasınız. Bütün sorulara doğru cevap veren kaç yarışmacı bulunuyorsa ödül o kadar kişi arasında eşit bir şekilde paylaştırılıyor. Eğer o yarışmada soruların hepsine doğru cevap yarışmacı çıkmazsa para ödülü bir sonraki yarışmanın ödülünün üstüne eklenip devam ediyor.

Kısacası eğlence ve heyecanı bir arada yaşıyorsunuz. Uygulamayı ücretsiz olarak indirebiliyor ve hatta uygulama üzerinden para kazanma şansına sahip olabiliyorsunuz. Bunun yanı sıra sorulan birbirinden ilginç sorular sayesinde bilginize bilgi ekleyebiliyor ve genel kültürünüzü geliştirebiliyorsunuz.

Siz de bilginizi artırmak bunu yaparken de üstüne para kazanmak istiyorsanız hiç vakit kaybetmeden uygulamayı indirin ve yapılacak olan ilk yarışmayı kaçırmayın. Şimdiden büyük ödülü kazanma yolunuzda başarılar diliyoruz.

Yorumlar


Bir cevap yazın


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Covid-19 Pandemi sürecinde Kentin için, kendin için, sevdiklerin için

Maske, Mesafe ve Temizlik Kurallarına Uyalım.