Thursday, June 8, 2023
Kişisel Blog


Bilişim İftarları

Alt Başlıklar1 Bilişim İftarları1.0.1 Bilişim İftarları Nerede Ne Zaman Yapılacak ? Bilişim İftarları Merhaba arkadaşlar ilk blog yazımı Bilişim İftarları…

Yazar Mehmet Yağmurlu , Kategori Genel , Tarih 12 Haziran 2017 Etiketler: , , , ,


Pocket

bilisim iftarlari logo

Bilişim İftarları

Merhaba arkadaşlar ilk blog yazımı Bilişim İftarları için yazıyorum çünkü gerçekten de özel bir organizasyon. Bu organizasyon adında anlaşılacağı gibi Bilişim ve Eğitim camiasına hitap ediyor bilişim iftarımı toplamda 34 ilde yapılacaktır aynı güne denk getirilmesi planlanıyor. Bilişim iftarını Buğra Ayan öncülük ediyor ve bu organizasyon için www.bilisimiftarlari.com sitesi kuruldu bu sitede bulunduğunuz ildeki bilişim iftarı etkinliğinin düzenleneceği yer şehrinizdeki temsilcinin bilgileri hepsi bulunmaktadır. Bu muhteşem organizasyonun ana amaçlarından birisinin de Networking olduğunu düşünüyorum bu güzel organizasyona ben Gaziantep’de katılacağım organizasyondan güzel resimlerle görüşmek üzere.

Bilişim İftarları 34 ilde aynı günde yapılması planlanıyor bunun için ortak tutulan tarih 12 Haziran 2017  organizasyonun yetişmemesi sebebi ile arada istisnai durumlar olabiliyor Gaziantep gibi Gaziantep Bilişim İftarı 14 Haziran 2017 Tarihinde Yapılması Pılanlanıyor.

Bilişim İftarları Nerede Ne Zaman Yapılacak ?
IMG 20170611 WA0000

Temsilci Listesi : bilisimiftarlari.com/temsilci

 

Yorumlar


Bir cevap yazın


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Covid-19 Pandemi sürecinde Kentin için, kendin için, sevdiklerin için

Maske, Mesafe ve Temizlik Kurallarına Uyalım.