Monday, December 4, 2023
Kişisel Blog


Heyecan Dorukta: 2019’da Yayında Olacak En İyi Yabancı Diziler

2019, yabancı dizilerin yılı olacak! Son dönemin en popüler yabancı dizilerinin yeni sezonları, yepyeni yayınlar, yapım şirketleri ile anlaşmalarını tamamladılar.Pocket

2019’da Yayında Olacak En İyİ Yabancı Dİzİler
Heyecan Dorukta: 2019’da Yayında Olacak En İyi Yabancı Diziler

2019 Gelmek üzere ve yeni yıl planları yapılmaya başlandı bile. Kimileri, evinde pijamaları ile oturacakken, kimileri arkadaşları ile eğlenmeye gidiyor; peki siz ne yapıyorsunuz? 2019 için heyecanlı iseniz, heyecanınızı birkaç kat arttıracak bir cümle de bizden olsun: 2019, yabancı dizilerin yılı olacak! Son dönemin en popüler yabancı dizilerinin yeni sezonları, yepyeni yayınlar, yapım şirketleri ile anlaşmalarını tamamladılar.

2019’da Yayında Olacak En İyi Yabancı Diziler Yazımızda, bu dizileri sizler için listelemeye çalışacağız. Siz de, yabancı dizi meraklısıysanız ve 2019’da nelerin geleceğini bilmiyorsanız, yazımızı okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Game Of Thrones – Final Sezonu

game of Thrones

2011’den bu yana devam eden ve her sezonda izleyicilerini çok daha fazla heyecanlandıran Game of Thrones, final sezonu ile 2019’da karşımıza çıkacak ve 2019’un en heyecan verici haberlerinden bir tanesi şüphe yok ki bu. Game of Thrones 8. Sezon ilk bölümüyle, Nisan 2019’da yayına alınacak. Daha önce de tahminler, 2019 Nisan ayını gösteriyordu ancak bu durum HBO tarafından yalanlanmıştı.

Tahtın kimde kalacağının kararının verileceği bu sezondan sonra, Game of Thrones’a dair spin-off dizilerinin yayınlanacağına ise kesin gözüyle bakılıyor. Siz, yeni sezonda neler bekliyorsunuz? Game Of Thrones 7.Sezon Finali ile ilgili yazımı okumak için tıklayınız.

Mindhunter – 2. Sezon

Mindhunter

Netflix’in en çok sevilen dizilerinden biri haline çok kısa sürede gelen Mindhunter, kurgusu ve sinematografisi ile büyüleyen dizilerden. Bakıldığında, ilk sezonunda 70’lerden görüntüler görebildiğimiz dizi, seri katillerin araştırmasını yapan iki FBI ajanının maceralarını anlatıyordu. Gerçek yaşamdan hikayeler ve katilleri ele alarak oluşturulan senaryoda, FBI ajanlarının gerçek kişilerden uyarlama olması heyecan verici detaylardan.

Polisiye seviyorsanız, 2019’da Mindhunter’ın ikinci sezonunu da bir solukta bitireceksiniz; emin olabilirsiniz!

Big Little Lies – 2. Sezon

 Big Little Lies

İlk sezonuyla son dönemin en çarpıcı dizilerinden bir tanesi olduğunu gösteren Big Little Lies 2. Sezonu ile 2019’da karşımıza çıkmaya hazırlanıyor! Uluslararası alanda 4 Golden Globe ödülüne birden, henüz ilk sezonunda sahip olan dizi, başrollerinde Reese Witherspoon, Nicole Kidman, Shailene Woodley gibi muhteşem isimlere yer veriyor.

Görünürde muhteşem hayatlar yaşayan üç annenin bir cinayetin ortasında birleşmesi, sizce neleri beraberinde getiriyordur?

Taboo – 2. Sezon

Taboo

2019’da yayında olacak en iyi yabancı diziler listesinde, şüphe yok ki Taboo’ya da yer var! Normal şartlarda 2018’de gelmesi beklenen ancak bir türlü yetiştirilemeyen Taboo, Chips Hardy, Tom Hardy, Steven Knight gibi yaratıcılarının bulunduğu; başrolünde de Tom Hardy’nin oynadığı dram, gerilim ve gizem temli yapıtlardan bir tanesi.

FX kanalında yayınlanmaya devam edecek olan Taboo’da, ikinci sezon olabilecekler merakla bekleniyor.

Peaky Blinders – 5. Sezon

Peaky Blinders

Suç ve dram temalı dizileri sever misiniz? O halde sizlere Peaky Blinders önerelim. 2019’un merakla beklenen dizilerinden bir tanesi olan Peaky Blinders, 5. Sezonu ile devam edecek ve çekimleri şimdilerde tamamlandı. Uluslararası alanda en çok oylanan 58. Dizi olan ve 14 farklı ödülü bulunan dizinin, Taboo’nun yaratıcılarından biri olan Steven Knight tarafından hazırlandığını da ek olarak belirtelim.

Helen McCrory, Cillian Murphy, Paul Anderson gibi başrol oyuncuları ile Peaky Blinders, 2019’da evlerinize dram, gerilim getirecek.

True Detective – 3. Sezon

True Detective

İlk sezonu ile milyonlarca insanı bir anda kendisine bağlayan, 2014’ten bu yana devam eden True Detective, ikinci sezonunda beklentileri karşılayamadığı söylense de, üçüncü sezonu merakla beklenen yapıtlardan. Her sezonda bambaşka bir hikayeyi, bambaşka oyuncular ile ele alan dizi, Nic Pizzolatto’nun bir eseri. Uluslararası alanda 4 Altın Küre adaylığı bulunan True Detective, 2015’ten bu yana bekleniyor ve hayranları onu çok özledi.

Nightflyers – Yeni

Nightflyers

Syfy tarafından yayını üstlenilen ve son dönemin en dikkat çeken dizilerinden bir tanesi olan Nightflyers, yepyeni bir dizi. Bilim kurgu ve korku temlerinde oluşturulan dizinin senaryosu, Jeff Buhler tarafından kaleme alınıyor.

İlk sezonu on bölüm olacak dizinin, gizemli bir uzay gemisi aramak adına çalışmalar yapan bir grubu konu edineceği biliniyor.

Mr. Robot – Final Sezonu

mr robot

USA’nin sevilen dizisi Mr. Robot, hayranlarına son sezonuyla veda edecek muhteşem hikayelerden bir diğeri ve 2019’da yayında olacak en iyi yabancı diziler listesinde şüphesiz yeri var. Gündüzleri web güvenliği üzerine çalışıp geceleri çalıştığı her şeyi yıkarak hacker olan Elliot Alderson merkezli bir hikaye olan Mr. Robot, sizleri düşünmeye yöneltebilecek, nadir dizilerden. Uluslararası alanda 2 Altın Küre ödülü bulunan diziden 2019’da neler beklenebileceği ise büyük bir muamma. Ne bir spoiler ne de bir fragmanı henüz göremedik ve oldukça heyecanlı bir final sezonunun bizi beklediği aşikâr.

Siz, 2019’da hangi dizileri bekliyorsunuz?

Yorumlar


Bir cevap yazın


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir