Sunday, June 4, 2023
Kişisel Blog


Hazırlanın: 2019’da Gösterime Girecek Muhteşem Filmler!

Alt Başlıklar1 2019’da Gösterime Girecek Muhteşem Filmler!1.1 John Wick: Chapter 3 1.2 Kaptan Marvel 1.3 Avengers: Endgame 1.4 The Lion…Pocket

one cikarilmis gorsel 1
2019’da Gösterime Girecek Muhteşem Filmler!

Yeni yıl yaklaşıyor, planlamalar yapılıyor, bir yandan da yeni yılın, yani 2019’un getirecekleri konuşulmaya devam ediyor. 2019’da gösterime girecek muhteşem filmler de bu konulardan bir tanesi. Bu yazımızda sizler için ayrıntılı bir biçimde bu filmleri listeleyeceğiz. Hangi film muhakkak izlenmeli, hangi filmlerin öncesi mevcut ve ne tür hazırlıklar yapılmalı; bilmiyorsanız, yazımızı okumadan 2019 sinema programınızı yapmayın deriz!

John Wick: Chapter 3
John Wick 3

Efsane, üçüncü filmi ile geri dönüyor. Keanu Reeves’ın ustalık eserlerinden bir tanesi olan ve tüm zamanların en iyi aksiyon filmleri arasında gösterilen John Wick’ten şüphe yok ki kimse üç filmlik bir performans beklemiyordu, şimdilerde ise tek düşünce, üçüncü filmden sonrasının da gelmesi…

Derek Kolstad’ın senaryosunu yazdığı ve başrolünde yine Keanu Reeves’ın bulunacağı John Wick: Chapter 3, 17 Mayıs 2019’da Türkiye sinemalarında gösterime giriyor.

Kaptan Marvel
Captain Marvel

Avengers: Infinity War filminin “post-credit” kısmında beliren Kaptan Marvel, nihayet gösterime giriyor. Marvel’ın sıklıkla yaptığı bu olay, yakın gelecekte gösterime girecek filmlere dair ipuçları içeriyordu ve Infinity War’daki ipucu, Kaptan Marvel’dı.

Carol Danvers adlı karakteri ve tabiri caizse süper kahramanı konu edinecek olan film, 8 Mart 2019’da global olarak gösterime girecek, ancak Türkiye’de eşzamanlı yayınlanıp yayınlanmayacağı henüz netlik kazanmadı.

Son olarak, Kaptan Marvel karakterini Brie Larson’un canlandıracağını da hatırlatalım.

Avengers: Endgame
Avengers Endgame

Türkçesi ile Avengers: Oyunun Sonu, Avengers serisinin son filmi olma niteliği taşıyor ve merakla bekleniyor. 2019’da gösterime girecek muhteşem filmler listemizde yerini alan bu filmi izlemeden önce, Avengers serisini ve genel olarak pek çok Marvel filmini izlemeniz tavsiye ediliyor.

3 Mayıs 2019 tarihinde Türkiye’de gösterimde olması beklenen Avengers: Endgame için Russo kardeşler yönetmenlik koltuğunda bulundu. Başrollerde ise Brie Larson, Karen Gillan, Bradley Cooper gibi isimleri görüyoruz.

The Lion King
The Lion King

Yeniden, yeniden, yeniden! Belki de son zamanların en sevindirici haberlerinden bir tanesi, nostalji severlere geldi. The Lion King, Disney’in en sevilen filmi yeniden çekildi ve 19 Temmuz 2019’da global olarak gösterime girecek. Akademi Ödülü sahibi ilk filmden sonra yeni bir çekimin sürpriz olduğu ve şüphesiz çok hoş enstantaneler yaşatabilecek The Lion King’in sadece fragmanını izleyerek, büyük bir heyecan duyabilmeniz mümkün.

Simba, Scar, Mufasa, Pumbaa ve daha fazlasını yeniden görebilmek için, 2019 Temmuz ayında kimselere söz vermeyin!

Joker
Joker 1

Süper kahraman filmlerinde aşık olunabilecek, tutkun kalınabilecek pek çok kötü karakter gördük ve bunlardan bir tanesi de Batman serilerinde görebildiğimiz Joker’di. 2019’da gösterime girecek muhteşem filmler listemizde, bir kötü adamın kötü adam oluş hikayesini anlatacak olan Joker’e yer vermemek olmazdı.

Başrollerinde Joaquin Phoenix, Robert De Niro, Zazie Beetz gibi isimlerin bulunduğu, Todd Phillips’in yazıp yönettiği Joker, 4 Ekim 2019’da dünyada gösterime girecek. Türkiye’de ne zaman gösterime girebileceğine dair ise kesin bir tarih bulunmuyor.

Once Upon a Time in Hollywood
Once Upon a Time in Hollywood

2019’un en eğlenceli filmlerinden bir tanesi geliyor! Komedi ve dram temlerinde, Quentin Tarantino gibi bir ustanın yazıp yönettiği Once Upon a Time in Hollywood, sizleri bir zamanların, bilhassa 60-70 yıllarının Hollywood’una götürüyor. Margot Robbie, Kurt Russell, Leonardo DiCaprio gibi yıldızlar karması bir başrol havuzu bulunduran film, 26 Temmuz 2019’da İngiltere’de vizyona giriyor.

Eş zamanlı olmasa da birkaç gün sonrasında, Türkiye’de doyasıya izleyebileceğiniz bu muhteşem filmi, bir zamanların Hollywood’unu görebilmek için kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz. Once Upon a Time in Hollywood, size çok iyi gelecek!

Spider-Man: Far From Home

Spider Man Far From Home

Jon Watts’ın yönetmenliğini üstlendiği Spider-Man: Far From Home, Avengers: Endgame filminden hemen sonrasını konu ediniyor. Zendaya, Marisa Tomei, Jake Gyllenhaal gibi başrollerin bulunduğu bu Örümcek Adam filminin son yılların en iyi süper kahraman filmlerinden biri olabileceği ise konuşulan dedikodulardan.

Peter Parker ve arkadaşlarının Avengers’ta olan olaylardan hemen sonra çıktıkları yaz tatili süresince yaşadığı maceraların konu edinildiği, Türkçesi ile Örümcek Adam: Evden Uzakta, 5 Temmuz 2019’da Türkiye’de gösterime girecek!

2019’da vizyona girecek muhteşem filmler listemiz burada son buluyor, siz de beklediğiniz filmleri yorum bölümünde bizlerle paylaşabilirsiniz!

Yorumlar


Bir cevap yazın


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Covid-19 Pandemi sürecinde Kentin için, kendin için, sevdiklerin için

Maske, Mesafe ve Temizlik Kurallarına Uyalım.